Фильтры

Гончар, О. Твори в 7 томах. Том 1, 5, 6, 7

Букинистическое издание (б/у)

Гончар, О. Твори в 7 томах. Том 1, 5, 6, 7
30 грн
Издательство: К.: Дніпро Переплет: твердый Год издания: 1987-1988 Страниц: 4261
Код товара: 14544 Количество товара: 4 шт. Состояние: хорошее

Т.1: Фронтові поезії, роман-трилогія «Прапороносці» та новели «Модри Камень», «Весна за Моравою», «Ілонка», «Гори співають», «За мить щастя», «Хлопець із плацдарму».
Т.2: Романи «Таврія», дія якого розгортається на півдні України напередодні першої світової війни, і «Перекоп», присвячений подіям громадянської війни на Україні.
Т.3: Повісті «Земля гуде» й «Партизанська іскра», присвячені подіям Великої Вітчизняної війни, «Микита Братусь» – про майстра садівництва, «Щоб світився вогник», що розповідає про духовну красу радянської людини, а також оповідання з циклу «Південь».
Т.4: Романи «Людина і зброя» – про подвиг студентів, які в перші дні війни добровільно йдуть на фронт і у двобої з ворогом виявляють патріотизм, мужність, вірність гуманістичним ідеалам, та «Циклон», в якому вже знайомі читачеві герої діють за інших життєвих обставин, зокрема під час боротьби із стихійним лихом в районі Карпат.
Т.5: Роман у новелах «Тронка», в якому розповідається про наших сучасників, життя радгоспу, розташованого у придніпровських степах, а також повість «Бригантина», присвячена вихованню молодої людини.
Т.6: Роман «Берег любові» – про наших сучасників, про молодь і ветеранів, про відповідальність і причетність кожного до всього, що робиться на землі, а також написані в різні роки оповідання і літературно-критичні статті.
Т.7: Романи «Собор», у якому порушуються важливі проблеми моралі, етики, духовної спадщини, культурних цінностей, і «Твоя зоря». В центрі твору образ нашого сучасника, патріота й інтернаціоналіста, людини з глибоко розвинутим почуттям гідності й честі, здатного життям пожертвувати в імя високих гуманістичних ідеалів.

Цена указана за том.

Другие книги

×