Ми працюємо! Детальніше

Категорії

Капельгородський, П. Твори в 2 томах

Букіністичне видання (вживане)

Капельгородський,  П. Твори в 2 томах
300 грн
Видавництво: К.: Дніпро Обкладинка: коленкорова Формат: стандартний Рік видання: 1982 Сторінок: 1094
Код товару: 19994 Кількість товару: 1 шт. Стан: гарний

Капельгородський Пилип Йосипович (1882-1938) - український письменник. В історію літератури Пилип Капельгородський увійшов як талановитий поет і прозаїк, публіцист, сатирик і гуморист, як один із зачинателів української радянської літератури.

До 1-го тому творів ввійшли романи «Шурган» - яскравий художній документ з історії громадянської війни на Північному Кавказі, «Артезіан» - про творчу працю радянських людей в освоєнні суховійних пісків на Полтавщині в 30-х роках та «Оборона Полтави» - про героїчну боротьбу з класовим ворогом мужніх бійців революції, які в запеклих поєдинках відстояли Радянску владу на Україні.

До 2-го тому творів ввійшли повість-хроніка «Записки семінариста» - про важкий режим навчання в Роменській бурсі і Полтавській духовній семінарії, повість «Аш хаду» - про гірку долю народів Північного Кавказу в дореволюційні часи та гостро сатирична повість «Непорозуміння», в якій яскраво викривається буржуазний націоналізм. Читач познайомиться також з кращими оповіданнями, гуморесками, пєсами, поезіями, публіцистичними статтями, створеними письменником в різні роки його літературної діяльності.

Інші видання

×