Козуля, Олесь Жінки в історії України » Retrokniga Шановні клієнти! З 17.07 по 24.07 ми не працюємо. Дякуємо за розуміння!

Категорії

Козуля, Олесь Жінки в історії України

Букіністичне видання (вживане)

Козуля, Олесь Жінки в історії України
немає в наявності
Видавництво: К.: Український центр духовної культури Обкладинка: мягкий Формат: стандартный Рік видання: 1993 Сторінок: 256

Книга присвячена видатному українському жіноцтву. Яка ж за своєю природою українська жінка? Автор змістовно дає відповідь на це питання. Ця книга про жінок політиків, вчених, митців. На протязі всієї історіі України немало з них в культурно-освітній, політичній і навіть військовій діяльності не тільки не поступалися перед чоловіками, а й перевершували їх. Але завжди на різних життєвих шляхах і перехрестях українська жінка стояла на боці милосердя, несла велику любов і сімейне тепло. Перелік цих імен: Ярославна з 'Слова о полку Ігоревим', велика княгиня Ольга, ясновидиця - О.Блавацька, богиня співу - Соломія Крушельницька, письменниця Н.І.Кобринська, наша сучасниця, відома поетеса - Ліна Костенко. І це далеко не повний перелік імен. Розділи 'Через терни до духовності', 'Провісниці волі' та інші не можуть не зацікавити читача.

Інші видання

×