Ми працюємо! Детальніше

Категорії

Прокопович, Феофан Філософські твори в 3 томах

Букіністичне видання (вживане)

Прокопович, Феофан Філософські твори в 3 томах
немає в наявності
Видавництво: К.: Наукова думка Обкладинка: коленкорова + суперобкладинка Формат: стандартний Рік видання: 1979-1981 Сторінок: 1588

Тритомник творів Феофана Прокоповича - визначного мислителя кінця 17 - початку 18 ст. - є вперше здійсненим перекладом з латинської мови його філософської спадщини. До зібрання увійшли курси лекцій, які були прочитані у Києво-Могилянській академії протягом 1705-1709 рр. та інші твори.
У першому томі надруковано `Риторику` Ф.Прокоповича та його виписки різних висловлювань видатних (в основному античних) авторів - `Різні сентенції`. У цих працях відображені прогресивні, суспільно-політичні, естетичні та літературознавчі погляди мислителя, його непересічна обізнаність з античною та середньовічною літературою, а також з ідеями відродження й реформації.
У другому томі містяться `Логіка`, `Натурфілософія, або фізика`, `Етика`. В цих творах поряд із значними елементами схоластики відображено прагнення автора відмежувати філософію від теології, зблизити її з природознавством.
У третьому томі друкуються `Математика` - частина курсу натурфілософії, історичні праці, епістолярна спадщина, вірші, `Життєпис Прокоповича`, складений у 18 столітті, витяг з опису бібліотеки вченого, список його праць. Видання ілюструється маловідомими портретами Прокоповича та інших діячів культури 16-18 ст., факсиміле рукописів і зразків стародруків. Тираж: 10000 екз.

Інші видання

×