Фильтры

Таращук, Володимир Боброва гребля

Букинистическое издание (б/у)

Таращук, Володимир Боброва гребля
65 грн
Издательство: Київ: Веселка Переплет: мягкий Формат: увеличенный Год издания: 1968 Страниц: 80
Код товара: 10994 Количество товара: 1 шт. Состояние: надрывы обложки, нет титула, библиотечные отметки
Теги: Капустина Т.

В межах кількох природних зон та районів лежить Україна: гірський Крим, неозорі Степи півдня, Лісостеп, справжні «джунглі» Поліс-с я, зелені полонини, крижані джерела і праліси Карпат. Все нібито й знайоме, але часто-густо незнане. Принаймні багато цікавого й нового для себе може там побачити допитливе око юного мандрівника.
І от ти повернувся з походу. У тебе в рюкзаку — обережно загорнуте в газету старе ремезове гніздо, а в зошиті — кілька коротеньких записів: твої перші власні спостереження. Про те, що багаття дуже добре розпалювати берестою... Що обмащене глиною дупло — це гніздо повзика... Що заєць швидше рудий, ніж сірий... Що й у наших лісах чимало вічнозелених рослин...
Може, ти присвятиш себе благородній справі збереження та помноження природних багатств свого краю і будеш лісничим, агрономом чи біологом...
Це ж бо все твоє: ласкаве море біля кримських берегів і неозорі простори степу, тінисті переліски й зелені лани лісостепового Наддніпров'я, вересові горби, березові гаї й соснові бори Полісся, могутні буки й стрункі смереки величних Карпат.
Мандруючи по сторінках цієї книжки, ми побуваємо там напровесні і влітку, восени й зимою. Нехай мандрівка ця допоможе тобі, юний читачу, серцем і розумом відчути, що природа твого краю — це неоцінимі скарби, заповідані тобі і твоїм товаришам дідами й батьками.
Художнє оформлення Тетяни Капустіної.

Другие книги

×