Ми працюємо! Детальніше

Фильтры

Піонерське горно. Збірник. Випуск 1

Букинистическое издание (б/у)

Піонерське горно. Збірник. Випуск 1
90 грн
Издательство: К.: Молодь Переплет: издательский картонаж Формат: увеличенный Год издания: 1971 Страниц: 232
Код товара: 253 Количество товара: 1 шт. Состояние: потерта обложка, библиотечные отметки

Буває ж так: зберуться члени образотворчого гуртка на заняття, а що робити, не знають. Прослухають лекцію, скопіюють один-два малюнки з якоїсь книжки та й розійдуться. А навколо такий багатий і красивий, чарівний і мудрий світ. Скільки тем і сюжетів, образів і думок ховає в собі найталановитіший митець — природа! І тільки той стає рівний їй у талановитості, хто розуміє її. Тільки той, хто вміє мислити, може все те в природі бачити, так само аяктой, хто вміє бачити, може мислити.

А щоб розвивати своє мислення і бачення — скільки чудових стежок у велику країну Мистецтво! Шукайте — і ви їх визнайдете! Адже один лиш образотворчий гурток може мати в собі десятки «підгуртків» — різьбярів, мосяжників, випилювачів, витиначів, кераміків, живописців, офортистів — вибирай, що до душі.

На допомогу вам, юні умільці, і вашим старшим товаришам — керівникам гуртків і ватажкам — видаємо кілька випусків «Піонерського горна» — збірок, у яких знайдуть для себе чимало порад члени чи то мистецьких, чи то технічних, чи інших гуртків.

Сурма грає збір. Розпалюйте ж полум'яне горно піонерської кузні, хай вашими супутниками будуть кмітливість, спостережливість, думка, завзяття і любов до великого світу прекрасного!

Другие книги

×