Ми працюємо! Детальніше

Категорії

Левенець, С. Володимир Положій

Букіністичне видання (вживане)

Левенець, С. Володимир Положій
85 грн
Видавництво: Дніпропетровськ: Січ Обкладинка: мягкий Формат: стандартный Рік видання: 2000 Сторінок: 64
Код товару: 535 Кількість товару: 1 шт. Стан: потерта обложка

Ім'я архітектора, художника і дизайнера В.С. Положія поряд з такими іменами, як В.Е.Горбоносов, професор О.Б.Петров, заслужені архітектори України О.С.Чмона і Д.І.Щер-баков, серед дніпропетровських зодчих займає почесне місце.

Його талант архітектора особливо яскраво розкрився при створенні величних монументів студентам-медикам, М.В.Ломоносову, Т.Г.Шевченку і класикам української літератури, В.П.Чкалову, М.О.Семашку, Матері в с.Бровахи Корсунь-Шевченківського району Черкаської області та інших.

Нарис відтворює широку панораму різнобічних творчих здобутків архітектора в галузі монументальної архітектури, живопису і дизайну.

Книга розрахована на архітекторів, студентів художніх, архітектурно-будівельних вузів, коледжів та шанувальників монументального мистецтва.

Інші видання

×