Ми працюємо! Детальніше

Категорії

Івченко, С. Цікава дендрологія

Букіністичне видання (вживане)

Івченко, С. Цікава дендрологія
немає в наявності
Видавництво: К.: Молодь Обкладинка: издательский картонаж Формат: стандартный Рік видання: 1964 Сторінок: 144

З інтересом прочитає кожен, кому дорога рідна природа, книгу кандидата сільськогосподарських наук С. І. Івченка «Цікава дендрологія» і щиро подякує видавництву «Молодь» за цей подарунок.

Неповторна краса зеленого вбрання України! Задумливі букові ліси Карпат і Криму, веселі березові гаї Полісся, золото-корі бори Подніпров'я величаві діброви Поділля і Лівобережжя милують око кожного.

Читаючи книгу «Цікава дендрологія», ви ніби чуєте гомін кремезних дубів, тихий шелест струнких тополь і пишнолистих кленів, вічнозелених модрин і тендітних берізок; як вродлива соромлива дівчина постає перед вами одинока червона калина в лузі над замріяним ставом...

Про різні породи дерев і кущів, якими щедро обдарувала природа українську землю, з любов'ю і знанням розповідає автор книги.

З інтересом читаються і розповіді про переселенців з далеких країв — екзотичні деревні рослини, про дерева, що водночас є і пам'ятками природи і свідками історичного минулого: дуби Леніна, .Шевченка, оливи Пушкіна і сад Чехова, ялини Коцюбинського і яснополянський гай Толстого.

Кожен любитель природи з задоволенням дізнається і про те, що автор присвятив свою книгу одному з щирих Дріузів природи академікові Академії наук Української РСР Миколі Миколайовичу Гришку.

М. Рильський.

Інші видання

×