Фильтры

Иващенко, В.П.; Швачич, Г.Г.; Овсянников, А.В. Системы управления базами данных

Букинистическое издание (б/у)

Иващенко, В.П.; Швачич, Г.Г.; Овсянников, А.В. Системы управления базами данных
100 грн
Издательство: Днепропетровск: ИМА-пресс Переплет: ламинированный твердый Формат: стандартный Год издания: 2011 Страниц: 362
Код товара: 29915 Количество товара: 1 шт. Состояние: хорошее

Висвітлені основні поняття баз даних, характеризуються елемент реляційних баз даних і техніка їх використання. Розглядаються таблиці, ключі та індекси, способи доступу до даних, зв'язок між таблицями і механізми транзакцій. Дасться огляд засобів і компонентів для роботи з базами даних. Описується ряд технологій створення інформаційних систем.

Докладно висвітлюються стан та режими наборів даних і доступ до полів; розглядаються властивості основних наборів даних, таких як Table і Query, та їх аналогів у різних технологіях. Описуються об'єкти, що служать для доступу: даних, полів, запису набору даних. Висвітлюються робота з редактором полів і доступ до значень полів; розглядаються властивості подій та методи елементів управління базами даних, а також технології і компоненти створення звітних документів. Міститься ряд прикладів, в яких детально висвітлюється технологія розробки, управління і обробки базами даних.

Другие книги

×