Фильтры

Лозовюк, Ростислав. Пиво в кулінарних рецептах

Букинистическое издание (б/у)

Лозовюк, Ростислав. Пиво в кулінарних рецептах
100 грн
Издательство: Львів: Сполом Переплет: ламинированный твердый Формат: увеличенный Год издания: 2001 Страниц: 128
Код товара: 14683 Количество товара: 1 шт. Состояние: дарственная надпись с автографом автора

Цей збірник кулінарних рецептів адресований тим, хто хотів би урізноманітнити й ушляхетнити своє харчування та здивувати гостей цілком новими екзотичними і разом з тим доступними стравами. Звичайні продукти, звичні прийоми готування дадуть зовсім новий ефект, підвищать привабливість і харчову цінність страв і напоїв, якщо для їх приготування ви використаєте... ПИВО. Пивний суп, ростбіф на пиві, налисники з пивного тіста, пивний коктейль - вас приваблюють ці назви? Пропонуємо ознайомитися з пивною кухнею народів Європи, для яких виготовлення і споживання пива стало частиною національної культури. Подаємо понад 270 рецептів перших та других страв, закусок, печива і напоїв.

Крім того, у книзі вміщено нарис з історії пива не лише як напою, а й здавна відомого харчового продукту, оригінальні поради щодо влаштування пивної вечірки або пікніка, рецепти найкращих закусок до пива, подані побутові корисні поради, а також численні цікавинки навколо пивного життя у світі.

Книга покликана підвищити вашу увагу (і повагу) до чудового древнього напою та ввести у ваш побут елементи європейської пивної культури.

Другие книги

×