Майко, Т.К. Гриби
Букіністичне видання (вживане)
Серед дарів природи, якими багата наша країна, значне місце займають гриби — цінний продукт харчування.
Збираючи гриби, ми багато часу проводимо на свіжому повітрі, вдихаємо аромат лісу, милуємося красою природи. Збирання грибів — захоплююче заняття. Але будьте уважні! Деякі їстівні гриби мають своїх двійників (дуже схожих на їстівні) серед неїстівних та отруйних грибів.
У цьому наочному посібнику — визначнику грибів — вміщено кольорові малюнки найпоширеніших у Європейській частині СРСР (переважно в лісах і лісових насадженнях) їстівних, умовно їстівних, неїстівних та отруйних грибів. Дано назви грибів українською, російською і латинською мовами. У текстовій частині розповідається про харчову цінність грибів, приготування грибних страв. Особливу увагу звернуто на можливі випадки отруєння грибами та подання, у разі потреби, першої допомоги потерпілому.
У розгорнутому вигляді посібник можна використовувати на заняттях у кооперативних технікумах і училищах. Посібник придасться для занять із студентами медичних і сільськогосподарських спеціальностей вищих та середніх спеціальних навчальних закладів, а також у бесідах із студентами або учнями під час туристських походів по рідному краю; він буде порадником і тим, хто збирає гриби для заготівельних організацій і особистого
споживання.