Фильтры

Юрген, Анна. Голубий птах, названий син ірокезів

Букинистическое издание (б/у)

Юрген, Анна. Голубий птах, названий син ірокезів
120 грн
Серия: Бібліотека пригод та наукової фантастики Издательство: К.: Молодь Переплет: издательский картонаж Формат: стандартный Год издания: 1959 Страниц: 188
Код товара: 27250 Количество товара: 1 шт. Состояние: сильно потерта обложка

«Голубий Птах» — цікава повість про північноамериканських індійців.

… XVIII століття. Між англійцями і французами точиться боротьба за панування в Північній Америці. Все далі в ліси відходять індійці — корінне населення країни.

Герой повісті, Георг — син білого поселенця, — потрапляє в полон до індійців, які всиновляють його. Голубий Птах — так назвали хлопця нові батьки — пізнає життя червоношкірих людей, про яких білі завойовники говорили тільки зневажливо. Він бачить, що індійці не заслуговують такої зневаги. Голубий Птах полюбив своїх нових батьків, зжився з індійцями. Знову потрапивши в середовище білих поселенців, він не може примиритися з їх хижацькими прагненнями, користолюбством, з усім їх життям, сповненим ненависті і нетерпимості до людей іншої раси. І хлопець назавжди повертається туди, де він знайшов свій справжній дім, — до індійців. Автор цієї книжки — Анна Юрген, сучасна німецька письменниця (НДР) — працюючи над повістю, спиралася на історичні факти. Цей захоплюючий правдивий твір з задоволенням прочитають і діти і дорослі.

В Радянському Союзі повість «Голубий Птах» видається вперше.

Другие книги

×