Фильтры

Бердник, Олесь. Шляхи титанів

Букинистическое издание (б/у)

Бердник, Олесь. Шляхи титанів
150 грн
Издательство: К.: Радянський письменник Переплет: издательский картонаж Формат: уменьшенный Год издания: 1959 Страниц: 268
Код товара: 8915 Количество товара: 1 шт. Состояние: потерта обложка
Далеке майбутнє. Космічна Рада вчених — керівний центр чотирьох планетних систем — обговорює проект технічної революції — передачі наукового мислення квантовим машинам. Більшість вчених виступає проти реакційного проекту Суперечка припиняється в зв'язку з прильотом космічної ракети невідомого походження.
З'ясовується, що це корабель, який десять тисяч років тому покинув Землю Жодної живо: душі нема в каютах. Тільки біля командирського пульта — труп космонавта.
Завдяки магнітним записам, що збереглися на кораблі, вдається дізнатися про таємницю наукової експедиції в іншу галактику, де космонавти зазнали неймовірних пригод.
Прочитавши роман Олеся Бердника «Шляхи титанів», читач до кінця дізнається, що сталося з вченими-сміливцями, людьми XXI сторіччя, які побували в ан-тисвіті, в царстві машин, і, нарешті, повертаються на землю далекого майбутнього» де люди вже досягли безсмертя...

Другие книги

×