Фильтры

Дмитерко, Любомир. Твори в 4 томах

Букинистическое издание (б/у)

Дмитерко, Любомир. Твори в 4 томах
200 грн
Издательство: К.: Дніпро Переплет: ледериновый Формат: стандартный Год издания: 1981 - 1982 Страниц: 2274
Код товара: 21862 Количество товара: 1 шт. Состояние: хорошее

До 1 тому ввійшли вірші, що оспівують самовіддану працю радянських людей, героїзм нашого народу в боротьбі з фашизмом, закликають до миру, дружби між народами.

До 2 тому ввійшли драматичні твори письменника, написані в роки Великої Вітчизняної війни і в повоєнний час (`Генерал Ватутін`, `Навіки разом`, `Зоря на обрії` та ін.). В них відображено героїзм радянського народу в роки війни, боротьбу трудящих мас України у XVIII ст. за єдність українського та російського народів, боротьбу болгарських патріотів проти османського іга, красу творчої праці. Драматична поема `Первоцвіт` - про В.І.Леніна.

До 3 тому ввійшов роман-хроніка Міст через прірву, який розповідає про колишнього фронтовика інженера Данила Багрича та його дружину лікаря Юлію Пашко, які живуть і борються в імя збереження й зміцнення миру на землі.

До 4 тому ввійшли новели та романи - `Останні кілометри`, `Крізь дні і ночі` та `Розлука`. В них письменник відтвороює події Великої Вітчизняної війни, напружені дні напередодні Перемоги, розповідає про трудові будні радянських людей. 

Другие книги

×