Ми працюємо! Детальніше

Категорії

Слюсаренко, Олена. Абетка диригента

Букіністичне видання (вживане)

Слюсаренко, Олена. Абетка диригента
200 грн
Видавництво: Київ Обкладинка: ламінована м'яка Формат: стандартний Рік видання: 2012 Сторінок: 128
Код товару: 8163 Кількість товару: 1 шт. Стан: дарчий напис з автографом автора

Книжка О. Слюсаренко «Абетка диригента» е квінтесенцісю музичного й педагогічного досвіду її авторки. Втім, назва «Абетка...» щодо цієї праці видається дещо умовною. Задумана іі реалізована як навчальний посібник, вона, проте, може викликаї зацікавленість у значно більшого кола читачів. Це зумовлене широтою світогляду авторки книжки, так само як її закоханістю в мистецтво і в свою професію. Завдяки тому ми маємо можливість читати не сухий навчальний текст, а натхненну Оду музиці, вкладену в строгі рамки заданого жанру.

Структура книжки підпорядкована стрункій логіці. Розповідаючи про історію диригентського фаху, О. Слюсаренко наводить відомості про походження й розвиток професії в контексті всього музично-культурного процесу. Природним є перехід до характеристики «матеріалу»/людський голос та музичний інструментарій/, з яким доводиться працювати диригенту. Розповідь про них стає цікавою й переконливою завдяки наведенню численних фактів з історії музики. Особливо відзначив би розділ, присвячений численним музичним інструментам України, що містить в собі багато важливої інформації.

При цьому у тексті вводяться складні теоретичні поняття, що вплітаються до загального викладення органічно, невимушено, педагогічно точно, - зрозуміти їх сутність тим, хто навчається, стає значно легше.

Надзвичайно корисними є тестові запитання, що подаються в книжці на завершення кожного/з розділів. Вони спонукають юного читача до активного сприймання матеріалу й продуктивного його запам'ятовування.

Інші видання

×