Ми працюємо! Детальніше

Категорії

Основи митної справи в Україні

Букіністичне видання (вживане)

Основи митної справи в Україні
180 грн
Серія: Митна справа в Україні Видавництво: К.: Знання Обкладинка: тверда Формат: збільшений Рік видання: 2008 Сторінок: 651
Код товару: 28005 Кількість товару: 1 шт. Стан: гарний, бібліотечні позначки
У підручнику подаються основні відомості про історію митної справи, її роль та місце в сучасному житті України. Детально розглядаються основні режими митного контролю, порядок митних процедур при переміщенні товарів через митний кордон України, засоби боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил тощо. З урахуванням останніх нормативно-правових актів висвітлюються структура митних органів України, порядок нарахування митних платежів, умови застосування правил ІНКОТЕРМС в Україні. Всі матеріали підручника ґрунтуються на новітній нормативно-правовій базі: Митному кодексі України, що діє з 2004 р., УКТЗЕД, законах України та постановах Кабінету Міністрів України.

Для студентів вищих та спеціальних закладів освіти, працівників митниць, декларантів, керівників підприємств і організацій, підприємців, інших осіб, які займаються зовнішньоекономічною діяльністю, всіх, кого цікавлять питання діяльності Державної митної служби України.

Інші видання

×