Фильтры

Ільницький, Микола. Богдан-Ігор Антонич

Букинистическое издание (б/у)

Ільницький, Микола. Богдан-Ігор Антонич
90 грн
Издательство: К.: Радянський письменник Переплет: издательский картонаж Формат: уменьшенный Год издания: 1991 Страниц: 208
Код товара: 14655 Количество товара: 1 шт. Состояние: потерта обложка

Драматично склалася творча доля поета Богдана Ігоря Антонича. Здобувши за життя славу одного з найкращих поетів на західноукраїнських землях, викликавши багато суперечок своєю творчістю, він після смерті випав, по суті, з історії української поезії. І причин тому було багато: до цього спричинилася і складна післявоєнна обстановка, і вульгарний підхід до художніх творів, й ігнорування естетико-психологічної площини творчості в сумнозвісні часи застою.

Автор книжки робить першу ґрунтовну спробу всебічно осмислити самобутню й складну творчість українського поета Богдана Ігоря Антонича. У передмові до монографії зазначено, що «цей нарис життя і творчості Б. І. Антонича був написаний у 1967 році. Цілком природно, що в ньому відбилося тодішнє розуміння автором поезії Антонича, яке сьогодні зазнало значних коректив, що пояснюється теоретичною “молодістю” автора і – певною мірою – рівнем критичної думки того часу». 

При переробці книги автор доповнив нарис «новими фактами з життя поета», включив до нього «цікаві думки та спостереження про творчість Антонича письменників та літературознавців».

Другие книги

×