Ми працюємо! Детальніше

Категорії

Амонашвілі, Ш.О. Школа життя

Букіністичне видання (вживане)

Амонашвілі, Ш.О. Школа життя
100 грн
Видавництво: Хмельницький: Подільський культурно-просвітительський центр ім. М.К. Реріха Обкладинка: ламинированный мягкий Формат: стандартный Рік видання: 2002 Сторінок: 172
Код товару: 24531 Кількість товару: 1 шт. Стан: хорошее

Трактат «Школа Життя» створений автором як реальна підтримка для вчителів у їхньому прагненні освоїти систему гуманно-особистісного підходу до дітей. Він є продовженням праць видатного вчителя, почесною члена РАО Ш.О. Амонашвілі, опублікованих у нашій країні та за її межами в 70 - 90-х роках.
У трактаті викладена цілісна концепція нового типу освіти зі своєю філософською основою, понятійною базою, принципами й напрямками їх здійснення.
Трактат «Школа Житія» є свого роду педагогічною партитурою, присвяченою творенню Благородної Людини, і, як будь-яка партитура, вимагає творчого й умілого виконавця. Трактат шукає свого виконавця-вчителя, який може неповторно, посучасному озвучити класичну педагогічну мелодію. І чим умілішим буде виконавець, чим із більшим натхненням і устремлінням зазвучить мелодія Віри, Надії й Любові в храмах освіти, тим більше Світла буде в житті людей, а отже, і в житті держави.
Трактат присвячений школі початкового ступеня, але його ідеї та основи є єдиними для гуманно-особистісного освітнього процесу на будь-якому ступені шкільного життя, вузівської освіти, сімейного та суспільного виховання.

Інші видання

×